جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

تبریز، یکی از برجسته‌ترین و متنوع‌ترین شهرهای گردشگرپذیر ایران، به دلیل جذب تعداد زیادی از مسافران، دارای اماکن تفریحی و رفاهی فراوانی است. علاوه بر رستوران‌های متنوع، شما می‌توانید به بهترین فست‌فودهای تبریز مراجعه کنید تا لذت از صرف غذاهایی نظیر انواع سوخاری، پیتزا یا ساندویچ را تجربه کنید. در این مقاله، با معرفی بهترین فست فود های تبریز، می‌توانید اطلاعات کاملی را درباره آن‌ها به دست آورید. بنابراین، تا انتهای مطلب، با ما همراهی کنید تا اطلاعات ارزشمندی را دریافت کنید.

 بهترین فست فود های تبریز

1. فست فود چنچنه تبریز

یکی از بهترین فست‌فود های تبریز، چنچنه است که ارائه دهنده بهترین فست‌فودهای شهر می‌باشد. در این مکان، می‌توانید از کیفیت برتری لذت ببرید و انواع غذاهای محبوب از جمله کنتاکی، پیتزاهای متنوع، برگرهای لذیذ، دونر کباب و اسکندر کباب را تجربه کنید.

آدرس فست فود چنچنه تبریز: تبریز، خیابان ولیعصر، خیابان رودکی
شماره تلفن فست فود چنچنه تبریز: 04133303231

فست فود چنچنه تبریز از بهترین فست‌فود های تبریز

2. فست فود فیش باگت تبریز

اگر عاشق غذاهای دریایی هستید، به یکی از بهترین فست‌فود های تبریز یعنی “فیش باگت” مراجعه کنید. در این مکان، به همراه انواع پیتزا و برگر، می‌توانید غذای دریایی مورد علاقه‌تان را با کیفیت برتر سفارش دهید.

آدرس فست فود فیش باگت تبریز: تبریز، ولیعصر، مجتمع تجاری اطلس، فود کورت، طبقه 4
شماره تلفن فست فود فیش باگت تبریز: 04133249114- 04133249115

 فست فود فیش باگت تبریز از بهترین فست‌فود های تبریز

3. فست فود پاییز ۸۱ تبریز

زمانی که به سفر به شهر دیگری می‌روید، انتخاب مناسبی از منوی غذا می‌تواند چالشی باشد. در “فست‌فود پاییز 81″، یکی از بهترین فست‌فود های تبریز، شما می‌توانید از مجموعه‌ای بسیار گوناگون از غذاها لذت ببرید و تجربه‌ای خاطره‌انگیز را داشته باشید. در این رستوران، با کیفیت برتر، می‌توانید از انواع برگرها، پیتزاها، اسکندر کباب و انواع پیش غذاها و … لذت ببرید.

آدرس فست فود پاییز ۸۱ تبریز: تبریز، چهارراه آبرسان، روبروی هتل گسترش
شماره تلفن فست فود پاییز ۸۱ تبریز: 04133349086

 فست فود پاییز ۸۱ تبریز از بهترین فست‌فود های تبریز

4. فست فود رومان تبریز

از جمله بهترین فست‌فود های تبریز، رستوران “رومان” به چشم می‌خورد. در این مجموعه، شما قادر خواهید بود تا انواع سالاد، پیتزا و برگر با بهترین کیفیت و خدمات بی‌نظیر را سفارش دهید.

آدرس فست فود رومان تبریز: تبریز، هتل مرمر، اول خیابان استاد معین، روبروی تالار سعید خان
شماره تلفن فست فود رومان تبریز: 04133327191

فست فود رومان تبریز از بهترین فست فود های تبریز

5. فست فود چیکرز تبریز

جهت سفارش انواع مرغ سوخاری با کیفیت برتر، می‌توانید به فست‌فود “چیکرز” مراجعه کنید. در این مجموعه، امکان دارید انواع مرغ سوخاری، پیاز سوخاری و سیب‌زمینی سرخ‌شده را با طعمی بی‌نظیر و لذیذ تجربه کنید.

آدرس فست فود چیکرز تبریز: تبریز،ولیعصر،خیابان همافر غربی میدان اطلس، مرکز خرید اطلس
شماره تلفن فست فود چیکرز تبریز: 09143118486 – 09378075184

فست فود چیکرز تبریز از بهترین فست فود های تبریز

6. فست فود برگرخان تبریز

یکی دیگر از بهترین فست فود های تبریز، فست فود برگر خان است که در این مکان، شما قادر خواهید بود از بهترین فست‌فودها با کیفیت برتری مثل انواع برگر، لذت ببرید.

آدرس فست فود برگر خان تبریز: تبریز، 17 شهریور
شماره تلفن فست فود برگر خان تبریز: 04134798019

فست فود برگرخان تبریز از بهترین فست فود های تبریز

7. رستوران فرنگی پنه تبریز

یکی از دیگر مقاصد برتر بهترین فست‌فود های تبریز، رستوران “پنه” است که در آن می‌توانید لذت از غذاهای ایتالیایی با کیفیت عالی را تجربه کنید. در این مجموعه، انواع پیتزا، پاستا، بیف استراگانوف، چیکن استراگانوف، چیکن استیک، فیله استیک، لازانیا، انواع ساندویچ و… با بهترین مزه و کیفیت تهیه می‌شوند.

آدرس فست فود پنه تبریز: تبریز، فلکه ائل گلی، به طرف کوی فردوس
شماره تلفن فست فود پنه تبریز: 04133828594

رستوران فرنگی پنه تبریز از بهترین فست‌فود های تبریز

8. فست فود شیش برگر فور یو تبریز

در صورت تمایل به سفر به دنیای خوشمزگی‌ها، “شیش برگر فور یو” یکی از بهترین مقاصد برای علاقمندان به برگر است. با این حال، منوی این فست‌فود تنها به برگر محدود نمی‌شود؛ در این رستوران می‌توانید بهترین کیفیت پیتزاها را نیز تجربه کنید.

آدرس فست فود شیش برگر فور یو تبریز: تبریز، خیابان شهریار
شماره تلفن فست فود شیش برگر فور یو تبریز: 04133337686

فست فود شیش برگر فور یو تبریز از بهترین فست‌فودهای تبریز

9. فست فود دلستان تبریز

یک مقصد دیگر از بهترین فست‌فودهای تبریز، رستوران “دلستان” است، جایی که می‌توانید از غذاهای متنوعی مانند انواع پیتزا و برگر با بهترین کیفیت لذت ببرید. اما یک نکته مهم درباره فست‌فود دلستان این است که محیط آن بسیار تمیز و آرام می‌باشد.

آدرس فست فود دلستان تبریز: تبریز، بلوار 22 بهمن، مجتمع ستاره باران
شماره تلفن فست فود دلستان تبریز: 04134393411

فست فود دلستان تبریز از بهترین فست‌فودهای تبریز

10. فست فود تنورک تبریز

یکی از مقاصد برجسته دیگر از بهترین فست‌فودهای تبریز، رستوران “تنورک” است. این مکان در ایام تعطیلات به دلیل کیفیت بسیار بالای انواع غذاها، پراز شلوغی و ازدحام مشتریان خاص خود می‌باشد. در فست‌فود “تنورک”، شما قادر خواهید بود از تجربه انواع پیتزا، برگر و دیگر غذاها با کیفیت عالی لذت ببرید.

آدرس فست فود تنورک تبریز: تبریز، رجایی شهر، خیابان الهی پرست
شماره تلفن فست فود تنورک تبریز: 04133316845

فست فود تنورک تبریز از بهترین فست‌فود های تبریز

11. فست فود توسکا تبریز

یکی از بهترین فست‌فود های تبریز، رستوران “توسکا” می‌باشد. این رستوران به دلیل امتیازات بالایی که از آن دریافت شده است، جذابیت زیادی دارد. پیتزا‌های ارائه شده در این رستوران دارای طعمی بسیار خوب هستند و بسیاری از افراد به خاطر طعم ویژه پیتزا، به این رستوران مراجعه می‌کنند.

رستوران با طراحی مدرن و فضایی بزرگ، با میزها و صندلی‌های متنوع تجهیز شده است که به مشتریان امکان صرف غذا در محیط دل‌پذیر داخلی را می‌دهد.

آدرس فست فود توسکا تبریز: تبریز، ابتدای جاده ائل گلی، روبروی هتل شهریار

شماره تلفن فست فود توسکا تبریز: 04133339303041

فست فود توسکا تبریز از بهترین فست‌فود های تبریز

12. فست فود مهدی هیلا تبریز

یکی دیگر از بهترین فست‌فود های تبریز، رستوران “مهدی هیلا” است که با ترکیب طراحی جذاب و فضای مطلوب به همراه کیفیت برتر غذاها و نوشیدنی‌ها، توانسته جمعیت گسترده‌ای از مشتریان را جذب کند.

برنامه غذایی اینجا شامل غذاهای متنوعی است، از جمله آش رشته، پاستا و سوخاری‌هایی با طعم و دستاوردهای بی‌نظیر. سفارش دادن این پیشنهادهای لذیذ را به شما توصیه می‌کنیم.

آدرس فست فود مهدی هیلا تبریز: تبریز، چهاراه ابوریحان، بالاتر از فلکه منظریه، نرسیده به آتش نشانی

شماره تلفن فست فود مهدی هیلا تبریز: 04134771000

فست فود مهدی هیلا تبریز از بهترین فست‌فود های تبریز

13. فست فود بارانا تبریز

یکی دیگر از بهترین فست‌فود های تبریز، رستوران “بارانا” می‌باشد. این مکان مناسبی برای لذت‌بردن از پیتزا، ساندویچ‌ها و سوخاری‌های مورد علاقه‌تان است. “بارانا” توانسته امتیاز بالایی از مراجعین خود دریافت کند، که این نشان از کیفیت برتر و شناخته‌شدن این فست‌فود در تبریز است.

موقعیت جغرافیایی “بارانا” نیز بسیار مناسب و نزدیک به مراکز مهم قرار دارد، که این موضوع از مراجعه راحت‌تر برای مسافران نیز تاکید می‌کند.

آدرس فست فود بارانا تبریز:  تبریز، استان آذربایجان شرقی، تبریز، خیابان امیر کبیر، روبروی خیابان رودکی و فروشگاه رفاه

شماره تلفن فست فود بارانا تبریز: 04133333378

فست فود بارانا تبریز از بهترین فست‌فود های تبریز

14. پیتزا کمپانی تبریز

یکی دیگر از بهترین فست‌فودهای تبریز، رستوران “پیتزا کمپانی” است که از امتیاز خوبی از مراجعین خود برخوردار است. این مکان مناسبی برای تجربه پیتزاهای خوش‌طعم و لذیذ محسوب می‌شود. محیط داخلی زیبا و مدرن این رستوران، همچنین، توانسته جذابیت خود را به مشتریان منتقل کند و باعث شناخته‌شدن آن به عنوان یکی از بهترین فست‌فودهای تبریز شود.

رستوران “پیتزا کمپانی” با ارائه پیتزاهای با طعمی لذیذ، عده زیادی از افراد را جذب کرده و توانسته امتیاز بالایی از مراجعین خود دریافت کند. از مراجعه به این رستوران به هیچ وجه پشیمان نخواهید شد. محیط داخلی مدرن و طراحی زیبای آن نیز از جذابیت‌های اینجا است. در سفر به تبریز، اگر به دنبال تجربه پیتزایی خوش‌طعم هستید، حتماً این مکان را امتحان کنید.

آدرس پیتزا کمپانی تبریز: تبریز، شاهگلی، گلشهر، روبروی کوی بهارستان، نبش خیابان گلسرخ غربی

شماره تماس پیتزا کمپانی تبریز: 04133845053

پیتزا کمپانی تبریز از بهترین فست‌فودهای تبریز

15. فست فود آدرینا تبریز

یکی از بهترین فست‌فودهای تبریز، رستوران “پیتزا و برگر آدرینا” است که به امتیاز خوبی از مراجعین خود دست یافته و به همین دلیل می‌توان آن را به عنوان یکی از بهترین مکان‌ها برای تجربه غذاهای خوش‌طعم در نظر داشت. این فست‌فود با ارائه پیتزا و برگر‌های متنوع، توانسته تعداد زیادی از افراد را به خود جذب کند.

رستوران “پیتزا و برگر آدرینا” امتیاز خوبی از مراجعین دریافت کرده و به دلیل کیفیت مناسب غذاها و خدمات خوب، به عنوان یک مقصد پرطرفدار مشهور است. هرچند ممکن است محیط این رستوران کمی کوچک باشد، اما با یک قیمت مناسب می‌توانید از یک وعده غذایی خوب و لذیذ لذت ببرید. حتماً در مراجعه به این رستوران، پیتزای آن را امتحان کنید، زیرا این غذا طعم خوبی دارد و از نظر کیفیت نیز امتیاز خوبی را جلب کرده است.

آدرس فست فود آدرینا تبریز: تبریز، وليعصر، استان آذربایجان شرقی، تبریز، کریمخان،تقاطع، اوحدی

شماره تماس پیتزا و برگر آدرینا تبریز: 04133333100

فست فود آدرینا تبریز از بهترین فست‌فودهای تبریز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *