جستجو
این کادر جستجو را ببندید.


وقتی به بیمارستان خصوصی فکر می‌کنیم، بسیاری از افراد به طور ناخودآگاه به هزینه‌های گران قیمت آن فکر می‌کنند. هزینه‌هایی که ممکن است برای بسیاری از افراد دشوار باشد تا پرداخت کنند. اما باید به یاد داشت که بیمارستان‌های خصوصی تنها به معنای هزینه نیستند. در واقع، بسیاری از بیمارستان‌های خصوصی با ارائه خدمات ویژه و منحصر به فرد، تجربه‌های مثبتی را نیز برای بیماران به ارمغان می‌آورند.برای همین ما در این مقاله لیستی از بیمارستان های خصوصی تبریز را تهیه کرده ایم تا کارتان برای تحقیق و انتخاب راحت باشد. اگر اهل تبریز هستید و به دنبال بهترین بیمارستان های خصوصی تبریز هستید، این مطلب کمک زیادی به شما می کند.

بهترین بیمارستان های خصوصی تبریز

1. بیمارستان خصوصی شمس تبریز

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی گروه پزشکی شمس از جمله بهترین بیمارستان های خصوصی تبریز تبریز به حساب می‌آید. این بیمارستان یکی از مجهزترین و علمی‌ترین بیمارستان‌های سطح کشور است و همچنین به عنوان یکی از فعال‌ترین بیمارستان‌های خصوصی در شمال و شمال غرب کشور شناخته می‌شود. این مرکز جزو ۱۰ بیمارستان برتر و منتخب کشور توسط وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در زمینه جذب توریسم درمانی نیز می‌باشد. بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی گروه پزشکی شمس در سال ۱۳۶۶ به بهره‌برداری رسید.

این مرکز با همت پزشکان برجسته‌اش سریعاً گام‌های پیشرفت را برداشته و بخش‌های فوق تخصصی، جراحی قلب، آنژیوگرافی و اینترونشنال کاردیولوژی و تصویربرداری و دیالیز راه‌اندازی کرده و به بهره‌برداری رسانیده است. همچنین این مرکز قصد دارد بخش‌های IVF (باروری مصنوعی) را نیز به خدمات خود اضافه کند.

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی گروه پزشکی شمس در سال ۱۳۵۴ تأسیس شد و در حال حاضر دارای ۱۹۸ تخت مصوب و با ۱۷۷ تخت فعال عمل می‌کند.

آدرس بیمارستان خصوصی شمس تبریز: تبریز ـ مابین چهارراه آبرسان و چهارراه عباسی ـ بیمارستان شمس تبریز

شماره تلفن بیمارستان خصوصی شمس تبریز: 04136583030 – 04136584848

بیمارستان خصوصی شمس تبریز از بهترین بیمارستان های خصوصی تبریز

2. بیمارستان خصوصی شفا تبریز

بیمارستان گروه پزشکی شفا به عنوان یکی از بهترین بیمارستان‌های خصوصی تبریز شناخته می‌شود. این بیمارستان نخستین مرکز خصوصی در شهر بزرگ تبریز بوده که از سال 1348 با مشارکت پزشکان برجسته این شهر و با نام آریا، فعالیت خود را آغاز کرده است. از آن زمان تاکنون، بیمارستان گروه پزشکی شفا همواره به عنوان یکی از بهترین و حاذق‌ترین تیم‌های پزشکی در تبریز شناخته شده است.

این مرکز تخصصی همچنان به عنوان یکی از نمایندگان برتر در تخصص‌های مختلف پزشکی شهر به شمار می‌آید. در طول 43 سال فعالیت، مردم منطقه از خدمات تخصصی گروه پزشکی شفا بهره‌برده و از آن با احترام بهره‌مند شده‌اند. در حال حاضر نیز تیم‌های متخصص و جراحان با شهرت در رشته‌های مختلف پزشکی از جمله زنان و زایمان، جراحی عمومی، ارتوپدی، اورولوژی، جراحی مغز و اعصاب، گوش و حلق و بینی، جراحی توراکس، جراحی پلاستیک، جراحی عروق، داخلی قلب و داخلی مغز و اعصاب در این بیمارستان فعالیت دارند.

آدرس بیمارستان خصوصی شفا تبریز: آذربایجان شرقی – تبریز – مابین میدان قونقا و چهار راه نادر

شماره تلفن بیمارستان خصوصی شفا تبریز: 04132820205 – 04132842622 – 04132842689 – 04132807169

بیمارستان خصوصی شفا تبریز از بهترین بیمارستان های خصوصی تبریز

3. بیمارستان تخصصي و فوق تخصصي بهبود تبريز

بیمارستان بهبود به عنوان یکی از از بهترین بیمارستان های خصوصی تبریز شناخته می‌شود. این بیمارستان در خیابان ارتش جنوبی واقع شده و در مساحتی بیش از 200 مترمربع قرار دارد. این مرکز به عنوان یک بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی در قالب یک شرکت تعاونی فعالیت می‌کند.

بیمارستان بهبود در سال 1368 به عنوان کلینیک نصر و تحت شرکت تعاونی 429 نصر شروع به کار کرد. در ابتدا در یک ساختمان استیجاری خدمات ارائه می‌داد، اما با تلاش مستمر بنیانگذاران و با توجه به محبوبیت و خوشنامی در میان مردم تبریز و نیز پیشنهادهای افراد سرشناس این شهر، تصمیم به توسعه بیمارستان گرفتند.

با طی کارهای اداری و خرید زمین در محل فعلی، یک ساختمان شش طبقه برای بیمارستان بهبود ساخته شد. این ساختمان با توجه به رشد و توسعه بیمارستان و با رعایت استانداردهای بهداشتی و تخصصی، به عنوان یک مرکز پیشرفته در ارائه خدمات بهبود حالت جسمی و روحی بیماران در تبریز شناخته می‌شود.

آدرس بیمارستان تخصصي و فوق تخصصي بهبود تبريز: آذربایجان شرقی – تبریز – خیابان ارتش جنوبی -نرسیده به چهار راه باغشمال

شماره تلفن بیمارستان تخصصي و فوق تخصصي بهبود تبريز: 04135538701

بیمارستان تخصصي و فوق تخصصي بهبود تبريز از بهترین بیمارستان های خصوصی تبریز

4. بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهریار تبریز

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهریار از بهترین بیمارستان های خصوصی تبریز می‌باشد. این بیمارستان به عنوان یکی از پرسابقه‌ترین و قدیمی‌ترین بیمارستان‌های بزرگ شهر تبریز شناخته می‌شود. این مرکز در سال ۱۳۵۲ توسط گروه پزشکی آذرمین در محل میدان قونقا احداث شد و بیش از سی سال خدمات در قالب یک بیمارستان جنرال به مردم تبریز ارائه داده است.

بیمارستان جدید شهریار با ساختمانی زیبا، آرام و دنج که دور از شلوغی و آلودگی‌های محیطی واقع شده، در زمینی به مساحت ۱۱،۰۰۰ مترمربع و با زیربنای بیش از ۸،۵۰۰ مترمربع احداث شده است. این ساختمان مقاوم در برابر زمین‌لرزه بوده و با طراحی اختصاصی به عنوان یک بیمارستان مدرن و پیشرفته در نظر گرفته شده است.

آدرس بیمارستان تخصصي و فوق تخصصي شهریار تبريز: آذربایجان شرقی – شهر تبریز – خیابان ناصری – جنب تالار مونسی

شماره تلفن بیمارستان تخصصي و فوق تخصصي شهریار تبريز: 04136581493 – 04136581494

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهریار تبریز از بهترین بیمارستان های خصوصی تبریز

5. بیمارستان بین المللی ولیعصر تبریز

از بهترین بیمارستان های خصوصی تبریز

بیمارستان بین‌المللی ولیعصر در تبریز به عنوان بزرگترین بیمارستان خصوصی کشور، یک طیف گسترده از خدمات تخصصی و فوق تخصصی در حوزه‌های تشخیصی، درمانی و بازتوانی را به ارمغان می‌آورد. این مرکز به تعداد بزرگی از متخصصان برتر پزشکی و مراقبت در محیطی زیبا با اتاق‌های تک تخته و آرامش‌بخش مجهز است.

در بیمارستان بین‌المللی ولیعصر تبریز، تمام مراجعین قادر به بهره‌مندی از خدمات تخصصی جراحی، زنان و زایمان، مراقبت از کودکان و نوزادان، مراقبت‌های ویژه، مراقبت‌های سرپایی، درمانگاه‌های تخصصی، شیمی درمانی و رادیوتراپی، خدمات تشخیصی، درمان ناباروری، دیابت و فشارخون هستند. تمام این خدمات با کیفیت بالا و بهبودی مطلوب در این مرکز ارائه می‌شوند.

آدرس بیمارستان بین المللی ولیعصر تبریز: تبریز ابتدای زعفرانیه – میدان افلاک نما

شماره تلفن بیمارستان بین المللی ولیعصر تبریز: 04133273000

بیمارستان بین المللی ولیعصر تبریز از بهترین بیمارستان های خصوصی تبریز

6. بیمارستان خصوصی نور نجات تبریز

بیمارستان نورنجات تبریز به عنوان یکی از از بهترین بیمارستان های خصوصی تبریز شناخته می‌شود. این مرکز در سال 1375 با 50 تخت فعال به فعالیت خود پایان داد. در دوره زمانی بین سال‌های 1384 تا 1389، با هدف ارتقاء کیفیت خدمات، ساختمان جدیدی احداث شده و در پایان سال 1389 به بهره‌برداری رسید. بیمارستان نورنجات در خیابان حافظ واقع شده و با 86 تخت مصوب و 100 تخت فعال به مراجعان خدمات ارائه می‌دهد.

آدرس بیمارستان خصوصی نور نجات تبریز: آذربایجان شرقی – شهرستان تبریز – خیابان حافظ – جنب مرکز فرهنگی و ورزشی هلال احمر – بیمارستان نور نجات

شماره تلفن بیمارستان خصوصی نور نجات تبریز: 04133362201

بیمارستان خصوصی نور نجات تبریز از بهترین بیمارستان های خصوصی تبریز

7. بیمارستان نیمه خصوصی امام سجاد تبریز

بیمارستان امام سجاد (ع) تبریز از بهترین بیمارستان های خصوصی تبریز است. این مجموعه در سال 1394 تأسیس شده و در حال حاضر دارای 133 تخت فعال می‌باشد. با اینکه این مرکز به عنوان یک بیمارستان نیمه خصوصی عمل می‌کند، با بیمه‌های تکمیلی قرارداد دارد.

بخش‌های مختلف بستری بیمارستان امام سجاد (ع) در تبریز عبارتند از بخش داخلی، بخش جراحی عمومی، بخش زنان و زایمان، بخش تحت نظر، بخش پست پارتوم، بخش کودکان، اتاق عمل، بخش لیبر، اورژانس سرپایی، بخش تخت زایمان، بخش ریکاوری LDR، CCU، ICU و NICU.

آدرس بیمارستان نیمه خصوصی امام سجاد تبریز: بلوار استاد شهریار- پایین تر از مجتمع تفریحی باغلارباغی- خیابان گلکار

شماره تلفن بیمارستان نیمه خصوصی امام سجاد تبریز: 04133286774

بیمارستان نیمه خصوصی امام سجاد (ع) تبریز از بهترین بیمارستان های خصوصی تبریز

یک پاسخ

  1. سلام بنده مریضی داشتم بردم بیمارستان شمس واقع. در آبرسان وخیلی برخورد خوبی داشتن و پزشکان باتجربه آنجا خدمت میکنن تشکر بینهایت میکنم از پرسنل آن مکان
    شهریار علیپور ازتبریز
    باتشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *