جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

اگر ساکن شهر تبریز هستید و شرایط بارداری یا بیماری های مرتبط با تخصص زنان را تجربه می کنید ، پس باید به دنبال بهترین دکتر زنان و زایمان تبریز باشید.

دکتر زنان ، متخصص در شناخت و درمان بیماری هایی است که سلامتی زنان را تحت تاثیر قرار می دهد و همچنین در زمینه ی مدیریت و کنترل شرایط بارداری دارای تخصص است.

در این صفحه لیستی از برخی از پزشکان زنان و زایمان تبریز را برای شما قرار دادیم که چنانچه به دنبال دکتر زنان و زایمان تبریز هستید می توانید به هر یک از پزشکانی که در ادامه از آن ها نام می بریم مراجعه کنید.

بهترین دکتر زنان و زایمان تبریز

1. دکتر مهری آذر فخرایی دکتر زنان و زایمان تبریز

دکتر مهری آذر فخرایی دکتر زنان و زایمان تبریز

دکتر مهری آذر فخرایی با شماره نظام پزشکی 112412 یک پزشک تخصصی زنان و زایمان است که در شهر تبریز فعالیت دارند. ایشان با داشتن سابقه‌ای درخشان و تخصص در زمینه‌ی زنان و زایمان، بسیاری از بانوان را برای درمان بیماری‌های زنانه به خود جذب کرده‌اند و به همین دلیل از ایشان به عنوان بهترین دکتر زنان و زایمان تبریز نام بردیم. اگر شما نیز در دوران بارداری یا با بیماری‌های مرتبط با تخصص زنان و زایمان مواجه هستید، می‌توانید برای درمان به مطب دکتر مهری آذر فخرایی مراجعه کنید.

آدرس: تبریز خیابان پاستور جدید – ساختمان حکیم – طبقه هشتم

شماره تلفن: 04135544522

2. دکتر نسترن کیوان چهر دکتر زنان و زایمان تبریز

 دکتر نسترن کیوان چهر دکتر زنان و زایمان تبریز

دکتر نسترن کیوان چهر با شماره نظام پزشکی 96088 یک پزشک تخصصی زنان و زایمان است که در شهر تبریز فعالیت دارند. ایشان با داشتن سابقه‌ای موفق، بانوان بسیاری را برای درمان بیماری‌های زنانه به خود جذب کرده‌اند و به همین دلیل از ایشان به عنوان بهترین دکتر زنان و زایمان تبریز نام بردیم. اگر شما نیز در دوران بارداری یا با بیماری‌های مرتبط با تخصص زنان و زایمان مواجه هستید، می‌توانید برای درمان به مطب دکتر نسترن کیوان چهر مراجعه کنید.

آدرس: تبریز خیابان آزادی سه راهی گلگشت ساختمان پزشکان بهاران طبقه ۶ واحد ۱۲

شماره تلفن: 09916401236

3. دکتر سپیده طهرانی قدیم دکتر زنان و زایمان تبریز

دکتر سپیده طهرانی قدیم دکتر زنان و زایمان

دکتر سپیده طهرانی قدیم با شماره نظام پزشکی 80242 یک پزشک تخصصی زنان و زایمان است که در شهر تبریز فعالیت دارند. ایشان با داشتن سابقه‌ای موفق، بانوان بسیاری را برای درمان بیماری‌های زنانه به خود جذب کرده‌اند و به همین دلیل از ایشان به عنوان بهترین دکتر زنان و زایمان تبریز نام بردیم. اگر شما نیز در دوران بارداری یا با بیماری‌های مرتبط با تخصص زنان و زایمان مواجه هستید، می‌توانید برای درمان به مطب دکتر سپیده طهرانی قدیم مراجعه کنید.

آدرس: تبریز خیابان آزادی روبروی سه راهی گلگشت ساختمان بهاران طبقه 4 واحد 9

شماره تلفن: 04133251870

4. دکتر پریا صادقی شبستری دکتر زنان و زایمان تبریز

دکتر پریا صادقی شبستری دکتر زنان و زایمان تبریز

دکتر پریا صادقی شبستری با شماره نظام پزشکی 128400 یک پزشک تخصصی زنان و زایمان است که در شهر تبریز فعالیت دارند. ایشان با داشتن سابقه‌ای موفق، بانوان بسیاری را برای درمان بیماری‌های زنانه به خود جذب کرده‌اند و به همین دلیل از ایشان به عنوان بهترین دکتر زنان و زایمان تبریز نام بردیم. اگر شما نیز در دوران بارداری یا با بیماری‌های مرتبط با تخصص زنان و زایمان مواجه هستید، می‌توانید برای درمان به مطب دکتر پریا صادقی شبستری مراجعه کنید.

آدرس: تبریز خیابان آزادی سه راهی گلگشت ساختمان بهاران طبقه 6 واحد 8

شماره تلفن: 04133348453

5. دکتر لیلا صادقی دکتر زنان و زایمان تبریز

دکتر لیلا صادقی دکتر زنان و زایمان تبریز

دکتر لیلا صادقی با شماره نظام پزشکی 115856 یک پزشک تخصصی زنان و زایمان است که در شهر تبریز فعالیت دارند. ایشان با داشتن سابقه‌ای موفق، بانوان بسیاری را برای درمان بیماری‌های زنانه به خود جذب کرده‌اند و به همین دلیل از ایشان به عنوان بهترین دکتر زنان و زایمان تبریز نام بردیم. اگر شما نیز در دوران بارداری یا با بیماری‌های مرتبط با تخصص زنان و زایمان مواجه هستید، می‌توانید برای درمان به مطب دکتر لیلا صادقی مراجعه کنید.

آدرس: تبریز خیابان ارتش روبروی بیمارستان الزهرا ساختمان برتر، طبقه ی چهارم

شماره تلفن: 04135549269

6. دکتر ساناز موسوی دکتر زنان و زایمان تبریز

دکتر ساناز موسوی دکتر زنان و زایمان تبریز

دکتر ساناز موسوی با شماره نظام پزشکی 84804 یک پزشک تخصصی زنان و زایمان است که در شهر تبریز فعالیت دارند. ایشان با داشتن سابقه‌ای درخشان، بانوان بسیاری را برای درمان بیماری‌های زنانه به خود جذب کرده‌اند و به همین دلیل از ایشان به عنوان بهترین دکتر زنان و زایمان تبریز نام بردیم. اگر شما نیز در دوران بارداری یا با بیماری‌های مرتبط با تخصص زنان و زایمان مواجه هستید، می‌توانید برای درمان به مطب دکتر ساناز موسوی مراجعه کنید.

آدرس: تبریز بلوار نیایش-جنب پل پیشقدم-کلینیک سلامت-طبقه اول-واحد F

شماره تلفن: 04133259815

7. دکتر سمیه ثقفی راد دکتر زنان و زایمان تبریز

دکتر سمیه ثقفی راد دکتر زنان و زایمان

دکتر سمیه ثقفی راد با شماره نظام پزشکی 126055 یک پزشک تخصصی زنان و زایمان است که در شهر تبریز فعالیت دارند. ایشان با داشتن سابقه‌ای موفق، بانوان بسیاری را برای درمان بیماری‌های زنانه به خود جذب کرده‌اند و به همین دلیل از ایشان به عنوان بهترین دکتر زنان و زایمان تبریز نام بردیم. اگر شما نیز در دوران بارداری یا با بیماری‌های مرتبط با تخصص زنان و زایمان مواجه هستید، می‌توانید برای درمان به مطب دکتر سمیه ثقفی راد مراجعه کنید.

آدرس: تبریز ولیعصر خیابان رازی بالاتر از کلینیک بوعلی ساختمان پرده اعیان (باران)طبقه ۴

شماره تلفن: 04133305220

8. دکتر ندا اصغری دکتر زنان و زایمان تبریز

دکتر ندا اصغری دکتر زنان و زایمان تبریز

دکتر ندا اصغری با شماره نظام پزشکی 90256 یک پزشک تخصصی زنان و زایمان با سابقه‌ای در ارائه خدمات به بیماران در شهر تبریز است. به همین دلیل از ایشان به عنوان بهترین دکتر زنان و زایمان تبریز نام بردیم که به تشخیص و درمان بیماری‌های زنانه می‌پردازند. اگر شما نیز نیاز به درمان بیماری‌های زنانه یا کنترل شرایط بارداری دارید، می‌توانید با مراجعه به مطب دکتر ندا اصغری اقدام به دریافت خدمات درمانی نمایید.

آدرس: تبریز خیابان آزادی، سه راهی گلگشت، کوچه شفا، ساختمان گلگشت، طبقه 3

شماره تلفن: 04133350837

9. دکتر سحر مولایی دکتر زنان و زایمان تبریز

دکتر سحر مولایی دکتر زنان و زایمان تبریز

دکتر سحر مولایی با شماره نظام پزشکی 112354 یک پزشک تخصصی زنان و زایمان است که در شهر تبریز به تشخیص و درمان بیماری‌های زنان می‌پردازد. به همین دلیل از ایشان به عنوان بهترین دکتر زنان و زایمان تبریز نام بردیم. اگر نیاز به درمان بیماری‌های زنانه یا کنترل شرایط بارداری دارید، می‌توانید با مراجعه به مطب دکتر سحر مولایی اقدام کنید.

آدرس: تبریز خیابان هفده شهریور – برج آذربایجان – طبقه 6 – واحد D

شماره تلفن: 04135550423

10. دکتر شرمین پژواک دکتر زنان و زایمان تبریز 

 دکتر شرمین پژواک دکتر زنان و زایمان تبریز

دکتر شرمین پژواک با شماره نظام پزشکی 67043 یک پزشک تخصصی زنان و زایمان است و در شهر تبریز فعالیت دارند. ایشان با داشتن سابقه‌ای موفق، بانوان بسیاری را برای درمان بیماری‌های زنانه به خود جذب کرده‌اند و به عنوان یکی از بهترین دکترهای زنان و زایمان در تبریز شناخته می‌شوند. اگر شما نیز در دوران بارداری یا با بیماری‌های مرتبط با تخصص زنان و زایمان مواجه هستید، می‌توانید برای درمان به مطب دکتر شرمین پژواک مراجعه کنید.

آدرس: تبریز خیابان پاستور جدید – روبروی کلینیک پردیس – ساختمان بهنام – طبقه چهارم

شماره تلفن: 04135537472

11. دکتر آذر حبیبی دکتر زنان و زایمان تبریز

دکتر آذر حبیبی دکتر زنان و زایمان تبریز

دکتر آذر حبیبی با شماره نظام پزشکی 95468 یک پزشک تخصصی زنان و زایمان با سابقه‌ای در ارائه خدمات به بیماران در شهر تبریز می‌باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین دکترهای زنان و زایمان در تبریز شناخته می‌شوند و می‌توانید با مراجعه به مطب ایشان، به درمان بیماری‌های زنانه و کنترل شرایط بارداری خود اقدام کنید.

آدرس: تبریز خیابان دانشگاه،روبروی بیمارستان مدنی، ساختمان پزشکان کیمیا، طبقه سوم

شماره تلفن: 04133252100

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *