جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

در صورت مواجهه با چالش‌هایی همچون تشخیص و درمان موارد مختلف از جمله انواع سردرد، سکته‌های مغزی مختلف، سرگیجه و دردهای مرتبط با ستون فقرات، کنترل تشنج، تشخیص و درمان به‌موقع ام‌اس و بیماری‌های عصبی عضلانی، پارکینسون و سایر اختلالات حرکتی و…، شما می‌توانید از بین متخصصان برجسته در زمینه علوم مغز و اعصاب در تبریز، فردی را با تخصص مناسب خود انتخاب کرده و با مراجعه به یک پزشک تخصصی در زمینه نورولوژی، به راهکارهای درمانی مناسب برای مشکلات خود دست یابید. در ادامه با بهترین دکتر های مغز و اعصاب تبریز آشنا می شوید.

بهترین دکتر های مغز و اعصاب تبریز

1.دکتر محسن پتکچی مقدم دکتر مغز و اعصاب تبریز

دکتر محسن پتکچی مقدم، یکی از برترین تخصصی‌های در زمینه جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات در تبریز می‌باشند. او با تجربه و دانش خود در انجام همچنین جراحی‌های کلاسیک و نوین مرتبط با دیسک و ستون فقرات، با استفاده از روش‌های کم‌تهاجمی، به عنوان یکی از بهترین تخصصی‌ها در این زمینه شناخته می‌شود.

دکتر پتکچی مقدم همچنین توانایی دارند تا جراحی تومورها و ضایعات مغزی ناشی از ضربه و تروما را با دقت و تجربه انجام دهند. وی همچنین مهارت در جراحی اختلالات عروقی مغز دارند و توانایی در درمان اختلالات ساختاری ستون فقرات را دارند. از جمله خدمات ارزشمند ایشان می‌توان به جراحی اعصاب محیطی و تسکین از مشکلاتی چون CTS اشاره نمود. با ترکیب تخصص و تجربه، دکتر محسن پتکچی مقدم بهترین گزینه برای رسیدن به بهبودی و درمان مشکلات مغز و اعصاب و همچنین دیسک و ستون فقرات در تبریز می‌باشند.

آدرس: خیابان پاستور جدید – مابین تقاطع طالقانی و شریعتی – نبش کوی گلشن – ساختمان حکیم – طبقه هشتم

شماره تلفن: 04135570747 – 09914220137

دکتر محسن پتکچی مقدم  از بهترین دکتر های مغز و اعصاب تبریز

2. دکتر باقر مطلوبی دکتر مغز و اعصاب تبریز

دکتر باقر مطلوبی، یکی از بهترین دکتر های مغز و اعصاب تبریز می‌باشند. وی به عنوان یک جراح مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات به شناخته می‌شود.

دکتر مطلوبی توانایی در درمان های جراحی و غیرجراحی دیسک گردن، توراسیک و کمری را دارند. همچنین او تخصص در جراحی‌های اسپوندیلولیستزیس و شکستگی مهره دارند. وی همچنین توانایی در جراحی و درمان تومورهای مغزی و نخاعی را دارند و مهارت در درمان ناهنجاریهای مادرزادی مغز و ستون فقرات دارند.

درمان سندرم کارپال تونل و جراحی اعصاب محیطی نیز از خدماتی است که این متخصص ارائه می‌دهد. وی در روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و پنج‌شنبه، از ساعت ۱۷ تا ۲۱ در مطب حضور دارند. با تجربه و تخصص خود، دکتر باقر مطلوبی بهترین گزینه برای رسیدن به بهبودی و درمان مشکلات مغز و اعصاب و همچنین دیسک و ستون فقرات در تبریز می‌باشند.

آدرس: تبریز، بلوار نیایش (کمربندمیانی)، جنب روگذر پیشقدم، مجتمع پزشکی سلامت، طبقه پنجم

شماره تلفن: 04133259808 – 09925557906

دکتر باقر مطلوبی بهترین از دکتر های مغز و اعصاب تبریز

3. دکتر مرتضی خلیل زاده دکتر مغز و اعصاب تبریز

دکتر مرتضی خلیل‌زاده، یکی از بهترین دکتر های مغز و اعصاب تبریز می‌باشند. او به عنوان یک جراح مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات شناخته می‌شود.

دکتر خلیل‌زاده تجربه در انجام دوره‌های عمل جراحی دیسک کمر به روش آندوسکوپی را دارند. همچنین توانایی در انجام عمل دیسک کمر با استفاده از لیزر بدون نیاز به بیهوشی را دارند.

وی همچنین دارای قرارداد با بیمارستان‌های دولتی و خصوصی از جمله الغدیر و سجاد می‌باشد. او در روزهای زوج در عصر، در مطب حضور دارد. با تجربه و تخصص خود، دکتر مرتضی خلیل‌زاده بهترین گزینه برای رسیدن به بهبودی و درمان مشکلات مغز و اعصاب و همچنین دیسک و ستون فقرات در تبریز می‌باشند.

آدرس: خیابان ۱۷ شهریور برج آذربایجان طبقه ۱۴ واحد d

شماره تلفن: 04135551248 – 09369108903

دکتر مرتضی خلیل زاده از بهترین دکتر های مغز و اعصاب تبریز

4. دکتر پروین ایمان پور دکتر مغز و اعصاب تبریز

در رابطه با دسترسی به بهترین دکتر های مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات در تبریز ، می‌توان به یک پزشک برجسته و حاذق در زمینه جراحی مغز و اعصاب اشاره کرد. این متخصص با تجربه در انجام همچنین جراحی‌های کلاسیک و نوین مرتبط با دیسک و ستون فقرات، با استفاده از روش‌های کم‌تهاجمی، معتبر می‌باشد.

وی همچنین توانایی دارد تا جراحی تومورها و ضایعات مغزی ناشی از ضربه و تروما را با دقت و تجربه انجام دهد. این متخصص همچنین مهارت در جراحی اختلالات عروقی مغز دارد و قادر است به درمان اختلالات ساختاری ستون فقرات پرداخته و با جراحی‌های اعصاب محیطی و تسکین از مشکلاتی چون CTS نیز سر و کار دارد. این پزشک، با ترکیب تجربه و تخصص، بهترین گزینه برای رسیدن به بهبودی و درمان شماست.

آدرس: خیابان ارتش جنوبی، روبروی اداره پست، نرسیده به پاستور، ساختمان پزشکان بزرگمهر، طبقه ۳

شماره تلفن: 04135403046

دکتر پروین ایمان پور از بهترین دکتر های مغز و اعصاب تبریز

5. دکتر سعید غضنفری املشی دکتر مغز و اعصاب تبریز

دکتر سعید غضنفری املشی، یکی از بهترین دکتر های مغز و اعصاب تبریز می‌باشند. او دارای متخصصی در زمینه مغز و اعصاب و همچنین تخصص نورولوژی است.

وی در سال 1389 فارغ‌التحصیل دوره عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران و در سال 1395 فارغ‌التحصیل دوره تخصص دانشگاه علوم پزشکی تبریز شد. او همچنین دارای بورد تخصصی نورولوژی می‌باشد و عضو بنیاد ملی نخبگان ایران و سازمان جهانی استروک WSO نیز می‌باشد.

دکتر غضنفری املشی در مطب خود در روزهای مختلف حضور دارند:

با توجه به تخصص و تجربه‌ی خود، دکتر سعید غضنفری املشی بهترین گزینه برای رسیدن به بهبودی و درمان مشکلات مغز و اعصاب و همچنین نورولوژی در تبریز می‌باشند.

آدرس: خیابان آزادی. سه راه گلباد. ساختمان پزشکی گلباد. طبقه سوم

شماره تلفن: 04133363221 – 09056543903

دکتر سعید غضنفری املشی از بهترین دکتر های مغز و اعصاب تبریز

6. دکتر شهرام صادق وند دکتر مغز و اعصاب تبریز

دکتر شهرام صادق‌وند، یکی از بهترین دکتر های مغز و اعصاب تبریز می‌باشند. او دارای فوق‌تخصصی در زمینه مغز و اعصاب و همچنین تخصص در کودکان است.

ایشان درمان بیماران تشنجی، اختلالات سردرد و میگرنی، اختلالات مادرزادی و تکامل را انجام می‌دهند و همچنین توانایی در انجام نوار مغز (EEG) دارند.

دکتر صادق‌وند در مطب خود در روزهای مختلف حضور دارند:

با توجه به تخصص و تجربه‌ی خود، دکتر شهرام صادق‌وند بهترین گزینه برای رسیدن به بهبودی و درمان مشکلات مغز و اعصاب در تبریز می‌باشند.

آدرس: کلینیک شیخ الرئیس – خیابان آزادی – روبروی پمپ بنزین مارالان _ طبقه سوم

شماره تلفن: 04133366215

دکتر شهرام صادق وند از بهترین دکتر های مغز و اعصاب تبریز

7. دکتر فراز پیرزه دکتر مغز و اعصاب تبریز

دکتر فراز پیرزه، یکی از بهترین دکتر های مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات در تبریز می‌باشند. او تخصص در انجام اعمال جراحی مرتبط با دیسک گردن، توراسیک و کمری، جراحی‌های اسپوندیلولیستزیس و شکستگی مهره دارند.

همچنین وی توانایی در جراحی تومورهای مغزی و نخاعی را داراست و مهارت در درمان ناهنجاریهای مادرزادی مغز و ستون فقرات دارند. او همچنین شنت‌گذاری مغزی برای درمان هیدروسفالی را انجام می‌دهد و تجربه در درمان سندرم کارپال تونل و جراحی اعصاب محیطی داراست.

در مطب خود، دکتر پیرزه در روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه عصر از ساعت 16:30 تا 20 حضور دارند. با توجه به تخصص و تجربه‌ی خود، دکتر فراز پیرزه بهترین گزینه برای رسیدن به بهبودی و درمان مشکلات مغز و اعصاب در تبریز می‌باشند.

آدرس: سه راهی گلگشت ، ساختمان بهاران، طبقه 6 واحد١١

شماره تلفن: 04133377439

دکتر فراز پیرزه از بهترین دکتر های مغز و اعصاب تبریز

8. دکتر حسین کهنوجی دکتر مغز و اعصاب تبریز

دکتر حسین کهنوجی، یکی از بهترین دکتر های مغز و اعصاب تبریز می‌باشند. وی دارای فلوشیپ در زمینه صرع و تشنج و همچنین تخصص مغز و اعصاب از دانشگاه تهران می‌باشد.

وی دارای فلوشیپ فوق‌تخصصی در زمینه صرع و تشنج است و توانایی در درمان این بیماری‌ها را داراست. او از دانشگاه تهران در تخصص مغز و اعصاب فارغ‌التحصیل شده است و همچنین در بورد تخصصی با رتبه اول کشوری قرار دارد.

در مطب خود، دکتر کهنوجی در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 4 تا 8 عصر حضور دارند. با توجه به تخصص و تجربه‌ی خود، دکتر حسین کهنوجی بهترین گزینه برای رسیدن به بهبودی و درمان مشکلات مغز و اعصاب در تبریز می‌باشند.

آدرس: خیابان پاستور جدید- مابین تقاطع طالقانی و شریعتی – ساختمان پزشکان حکیم – طبقه نهم

شماره تلفن: 04135573041

دکتر حسین کهنوجی از بهترین دکتر های مغز و اعصاب تبریز

9. دکتر الهام مهدیزاده فر دکتر مغز و اعصاب تبریز

دکتر الهام مهدیزاده فر، یکی از برترین تخصصی‌های در زمینه مغز و اعصاب و ستون فقرات در تبریز می‌باشند. او دارای تخصص در مغز و اعصاب و همچنین ستون فقرات می‌باشد و دارای بورد تخصصی است.

او عضو انجمن جهانی سکته مغزی است و تخصص در تشخیص و درمان بیماری‌هایی چون ام اس، تشنج، پارکینسون، آلزایمر دارد. همچنین او مهارت در تشخیص و درمان کمردرد و دیسکوپاتی‌های گردن و کمر، سردرد و تزریق بوتاکس، سرگیجه، اضطراب و افسردگی دارد.

در مطب خود، دکتر مهدیزاده فر در روزهای یکشنبه و سه‌شنبه از ساعت 16:30 تا 21 حضور دارند. با توجه به تخصص و تجربه‌ی خود، دکتر الهام مهدیزاده فر بهترین گزینه برای رسیدن به بهبودی و درمان مشکلات مغز و اعصاب و ستون فقرات در تبریز می‌باشند.

آدرس: تبریز، کمربندی میانی، پل پیشقدم، کلینیک تخصصی و فوق تخصصی سلامت، طبقه 7 واحد M7

شماره تلفن: 04133259407 – 04133259268

دکتر الهام مهدیزاده فر از بهترین دکتر های مغز و اعصاب تبریز

10. دکتر هانیه مشیدی دکتر مغز و اعصاب تبریز

دکتر هانیه مشیدی، یکی از بهترین دکتر های مغز و اعصاب تبریز می‌باشند. او تخصص در زمینه مغز و اعصاب دارد و همچنین مهارت‌های آنژیوگرافی مغز و جراحی بسته عروق مغزی را از آمریکا داراست.

او دارای مدارک و تحصیلات زیر می‌باشد:
۱. فارغ‌التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران با رتبه برتر کنکور.
۲. بورد تخصصی مغز و اعصاب از دانشگاه علوم پزشکی تبریز.
۳. دوره فلوشیپ فوق‌تخصصی آنژیوگرافی مغز و جراحی بسته عروق مغزی از دانشگاه کارولینای شمالی آمریکا.
۴. عضو انجمن متخصصین مغز و اعصاب آمریکا (AAN).

وی در مطب خود در هر روز به جز پنج‌شنبه و جمعه، از ساعت 4 تا 8 بعد از ظهر حضور دارند. با توجه به تخصص و تجربه‌ی خود، دکتر هانیه مشیدی بهترین گزینه برای رسیدن به بهبودی و درمان مشکلات مغز و اعصاب در تبریز می‌باشند.

آدرس: تبریز، خیابان آزادی، سه راهی گلگشت، ساختمان گلگشت، طبقه 5، واحد G

شماره تلفن: 04133359850

دکتر هانیه مشیدی از بهترین دکتر های مغز و اعصاب تبریز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *