جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

برای بهره‌برداری بهترین از خدمات مرتبط با پوست و مو، بهتر است به یک تخصصی پوست ماهر مراجعه کنید.

بعضی از پزشکان تخصصی پوست و مو برای به دست آوردن مدارک علمی و کسب تجربه، در دوره‌های اعتبار داخلی و بین‌المللی شرکت می‌کنند. به عنوان مثال، ممکن است در ترکیب درمان‌های سرطان و یا کاشت مو با استفاده از سلول‌های بنیادی که جزء جدیدترین تکنیک‌های زیبایی و درمانی در زمینه پوست و مو به‌شمار می‌روند، تخصص داشته باشند. علاوه بر این، پزشکان تخصصی پوست و مو مهارت‌هایی چون درمان تخصصی ریزش مو و انجام روش‌های جوانسازی پوست صورت از جمله تزریق ژل لب و بوتاکس، همچنین انجام عمل‌های جراحی زیبایی مانند لیفت با نخ را نیز دارند. در ادامه، با ما همراه باشید تا با بهترین دکتر های پوست تبریز آشنا شوید.

انجام خدمات درمانی پوست توسط پزشک

1. دکتر سارا صنیعی متخصص پوست ، مو ، زیبایی و لیزر تبریز

یکی از برجسته‌ترین پزشکان تخصصی پوست، مو، زیبایی و لیزر در تبریز، خانم دکتر سارا صنیعی می‌باشند. ایشان دارای مدرک پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند و با درخشش در تحصیلات خود، در سال ۱۳۸۶ با عنوان شاگرد برتر دانشگاه فارغ‌التحصیل شدند. از آن زمان به عنوان یک دستیار در حوزه تخصصی بیماریهای پوست با نمره برتر انتخاب شده و در سال ۱۳۹۰ موفق به کسب مدرک بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز شدند.

سابقه کار خانم دکتر سارا صنیعی شامل همکاری در مراکز پزشکی برجسته مانند بیمارستان سینا، بیمارستان اسد آبادی، کلینیک شیخ الرئیس و کلینیک نیک سیما می‌باشد. ایشان تخصص و تجربه‌ای گسترده در زمینه‌های مختلف پوستی، مویی، زیبایی و لیزر دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با خانم دکتر سارا صنیعی، می‌توانید به وب‌سایت آن‌ها با آدرس www.sara.clinic مراجعه فرمایید.

آدرس: بلوار آزادی – سه راه گلگشت – ساختمان گلگشت – طبقه ششم

شماره تلفن: 04133367497 – 09014320214

دکتر سارا صنیعی متخصص پوست ، مو ، زیبایی و لیزر از بهترین دکتر های پوست تبریز

2. دکتر افسانه رادمهر متخصص پوست و مو و لیزر تبریز

دکتر افسانه رادمهر، یکی از برجسته‌ترین متخصصان در زمینه پوست، مو، زیبایی و لیزر در تبریز محسوب می‌شود. ایشان دارای مدرک دانشگاهی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز می‌باشند و با کسب رتبه اول در این دانشگاه، عنوان برترین فارغ‌التحصیل را به دست آوردند.

او در زمینه‌های متعددی از جمله پوست، مو، زیبایی و لیزر تخصص دارد. همچنین، به‌عنوان یک عضو هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز، در دانشکده پزشکی فعالیت می‌کنند. به‌علاوه، در گروه تخصصی بیماری‌های پوست و مو نیز فعالیت دارند.

مهارت‌های ایشان از جمله بوتاکس، لیزر جوانسازی، لیزر جای زخم، هایفو، هایفوتراپی، جراحی پلک بالا، بلفاروپلاستی، درمان جوش و لک، رفع جای جوش، جراحی پوست، جراحی سرطان پوست و جراحی زیبایی را شامل می‌شود.

با توجه به تخصص‌های گسترده‌ای که دکتر افسانه رادمهر دارند، می توان ایشان را از بهترین دکتر های پوست تبریز معرفی کرد.

آدرس: تبریز، خیابان آزادی، بین شیخ الرییس و سه راهی گلگشت، روبروی پمپ بنزین مارالان، جنب داروخانه دکتر فقیه

شماره تلفن: 09142211234 – 09142441867

دکتر افسانه رادمهر متخصص پوست و مو و لیزر

3. دکتر ارمغان قره آغاجی زارع متخصص پوست و مو تبریز

دکتر ارمغان قره‌آغاجی زارع، یکی از برترین متخصصان در زمینه پوست و مو در تبریز است. ایشان دارای تاریخچه تحصیلی و حرفه‌ای موفقی در این حوزه دارند.

او با رتبه ۱۱ در کنکور سراسری سال ۱۳۸۱ و عضویت در بنیاد ملی نخبگان کشوری، نشان داده که از جمله افراد با استعداد و توانمند در عرصه پزشکی می‌باشد.

دکتر ارمغان قره‌آغاجی زارع ابتدا دوره‌ی پزشکی عمومی خود را در دانشگاه تهران در سال ۱۳۸۹ به پایان رساند و سپس در سال ۱۳۹۳ موفق به اخذ مدرک تخصص پوست و مو از دانشگاه تبریز شدند. در سال ۱۳۹۳ نیز با کسب رتبه برتر در آزمون بورد تخصصی پوست، مدرک بورد تخصصی را اخذ کردند.

وی به عنوان عضو هیئت علمی پوست در دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیز فعالیت دارند و در این دوره از سال ۱۳۹۴ تا ۱۴۰۱ به تدریس و پژوهش در این حوزه پرداخته‌اند.

با توجه به تحصیلات و تجربه‌های دکتر ارمغان قره‌آغاجی زارع، می توان ایشان را از بهترین دکتر های پوست تبریز معرفی کرد.

آدرس: تبریز.پیشقدم.جنب کلینیک سلامت.کوی سلامت.ساختمان سلام. طبقه سوم

شماره تلفن: 09035010120

دکتر ارمغان قره آغاجی زارع متخصص پوست و مو از بهترین دکتر های پوست تبریز

4. دکتر مسعود شیخ نوه سی متخصص پوست مو زیبایی لیزر تبریز

دکتر مسعود شیخ نوه سی، یکی از برترین متخصصان در زمینه پوست، مو، زیبایی و لیزر در تبریز است. تحصیلات و دستاوردهای موفق ایشان در حوزه پزشکی بسیار قابل تحسین می‌باشد.

در مرحله کنکور سراسری سال ۱۳۷۷، دکتر مسعود شیخ نوه سی موفق به کسب رتبه برتر شد. ایشان در سال ۱۳۸۴ موفق به اخذ مدرک دکترای حرفه‌ای از دانشگاه علوم پزشکی تبریز شدند، و سپس در سال ۱۳۹۲ با اخذ مدرک تخصصی درماتولوژی و جراحی زیبایی از همین دانشگاه، دانش آموختند.

از سال ۱۳۹۲ تاکنون، دکتر مسعود شیخ نوه سی در زمینه پوست، مو، زیبایی و لیزر فعالیت مستمر داشته و با کسب بورد تخصصی درماتولوژی، تخصص و تجربه‌ی گسترده‌ای در این حوزه را به دست آورده‌اند.

با توجه به تحصیلات و تجربه‌های دکتر مسعود شیخ نوه سی، می توان ایشان را از بهترین دکتر های پوست تبریز معرفی کرد.

آدرس: تبریز ولیعصر خ مخابرات نبش سعدی ساختمان جهان سیر طبقه چهارم مطب دکتر شیخ نوه سی

شماره تلفن: 04133273535

دکتر مسعود شیخ نوه سی متخصص پوست مو زیبایی لیزر از بهترین دکتر های پوست تبریز

5. دکتر بهزاد انوش متخصص پوست مو زیبایی و لیزر تبریز

دکتر بهزاد انوش، یکی از بهترین متخصصان در زمینه پوست، مو، زیبایی و لیزر در تبریز می‌باشند. ایشان تحصیلات و تجربیات بسیار موفقی در حوزه پزشکی دارند و به عنوان یک متخصص معتبر در این زمینه شناخته می‌شوند.

خدمات ارائه شده توسط مجموعه زیبایی دکتر بهزاد انوش شامل لیزر موهای زائد، لیزر عروق، جوانسازی، کک و مک، تاتو، اسکار جوش و کربن لیزر، روش‌های لیفت و جوانسازی با نخ و هایفوتراپی، تزریق چربی، بلفاروپلاستی، تزریق بوتاکس، فیلر، مزوتراپی و مزوفیلر را شامل می‌شود.

ساعات پاسخ‌گویی ایشان نیز از ساعت ۱۰ صبح تا ۸ شب در تمامی روزهای هفته می‌باشد. ایشان همچنین عضو انجمن جراحان زیبایی کانادا و انجمن متخصصین پوست ایران نیز می‌باشند.

آدرس: آدرس مطب:ولیعصر، فلکه بارنج،خیابان مخابرات،بالاتر از کلانتری 17،جنب بانک شهر کوچه سهند ،مجموعه زیبایی دکتر بهزاد انوش طبقه همکف

شماره تلفن: 09142016006 – 09142086006 – 09143337020

دکتر بهزاد انوش متخصص پوست مو زیبایی و لیزر از بهترین دکتر های پوست تبریز

6. دکتر سانای عزیزی فرد متخصص پوست ، مو ، زیبایی و لیزر تبریز

دکتر سانای عزیزی فرد، یکی از برترین متخصصان در زمینه پوست، مو، زیبایی و لیزر در تبریز می‌باشند. ایشان دارای مهارت‌های وسیعی در انجام انواع خدمات پوستی و زیبایی هستند و به عنوان یک متخصص معتبر در این زمینه شناخته می‌شوند.

دکتر سانای عزیزی فرد، متخصص و جراح در زمینه پوست، مو، زیبایی و لیزر هستند و دارای بورد تخصصی درماتولوژی از دانشگاه تبریز می‌باشند. ایشان در انجام خدماتی همچون ویزیت بیماری‌های پوست، مو، ناخن و مخاطات، تزریق ژل، تزریق بوتاکس، تزریق فیلر و چربی، جراحی پلک، بلفاروپلاستی، لیزر موهای زائد، لیزر CO2 فرکشنال، هایفوتراپی، کرایوتراپی، درمان لک و خال، جراحی های پوستی از جمله خال، کیست و ضایعات پوستی، PRP و مزوتراپی، درمان زیبایی مانند تزریق ژل لب و زیر چشم، جوانسازی با لیزر و دیگر خدمات مرتبط را انجام می‌دهند.

همچنین، دکتر سانای عزیزی فرد دارای تخصص در ویزیت بیماری‌های پوستی ناحیه تناسلی و کودکان، درمان زگیل تناسلی، برداشتن میخچه، لیفت صورت، ویزیت بیماری‌های پوستی مقاربتی، جراحی ضایعات پوستی خوش‌خیم و بدخیم (مانند جراحی خال، جراحی کیست پوستی، لیپوم، BCC و …) نیز هستند.

ساعات پاسخگویی تلفنی مطب از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب و ساعات کار مطب از شنبه تا پنج‌شنبه ساعت ۱۶ تا ۲۰ و پنج‌شنبه ساعت ۱۱ تا ۱۳ می‌باشد. دکتر سانای عزیزی فرد با تخصص و تجربه‌ای گسترده، یکی از بهترین دکتر های پوست تبریز شمرده می شوند.

آدرس: تبریز، سربالایی ولیعصر نرسیده به فلکه شریعتی، ساختمان افرا، طبقه هفتم

شماره تلفن: 04133311573 – 09910579329

دکتر سانای عزیزی فرد متخصص پوست ، مو ، زیبایی و لیزر از بهترین دکتر های پوست تبریز

7. دکتر ندا یوسفی اقدم متخصص پوست ، مو ، زیبایی و لیزر تبریز

دکتر ندا یوسفی اقدم، یکی از برترین متخصصان در زمینه پوست، مو، زیبایی و لیزر در تبریز محسوب می‌شوند. ایشان دارای تحصیلات و دستاوردهای موفقی در حوزه پزشکی هستند و به عنوان یک تخصصی برجسته در این زمینه شناخته می‌شوند.

دکتر ندا یوسفی اقدم دارای رتبه برتر در بورد تخصصی کشوری در حوزه پوست و مو می‌باشند. ایشان دانش‌آموخته دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند و عضو بنیاد ملی نخبگان در سطح اول هستند. همچنین، دکتر یوسفی اقدم با کسب رتبه دوم در کنکور سراسری و دریافت مدال نقره المپیاد شیمی نیز توانمندی‌های خود را به اثبات می‌آورند.

ویزیت این متخصص در روزهای زوج از ساعت ۱۱ تا ۱۳ انجام می‌شود. دکتر ندا یوسفی اقدم با دانش و تجربه‌ای که در حوزه پوست، مو، زیبایی و لیزر دارند، به عنوان یکی از بهترین دکتر های پوست تبریز محسوب می‌شوند.

آدرس: تبریز: خیابان پاستور جدید ،مابین تقاطع طالقانی و شریعتی ،ساختمان حکیم ،طبقه ۹

شماره تلفن: 04135573041

دکتر ندا یوسفی اقدم متخصص پوست ، مو ، زیبایی و لیزر از بهترین دکتر های پوست تبریز

8. دکتر اسماعیل امامی متخصص پوست و مو تبریز

دکتر اسماعیل امامی، با شماره نظام پزشکی 107718 یکی از برترین متخصصان در زمینه پوست و مو در تبریز محسوب می‌شوند.

دکتر امامی از بهترین دکترهای پوست در تبریز به شمار می‌روند و در مطب خود خدمات متنوعی ارائه می‌دهند. این خدمات شامل:

تزریق ژل و بوتاکس با استفاده از متد نوین، تزریق چربی، لیفت صورت با استفاده از نخ و هایفوتراپی، جراحی پلک (بلفاروپلاستی)، لیزر تاتو با استفاده از دستگاه کیوسوویچ، انجام ار اف فرکشنال لیزر، جنسیس پلاسماجت (پلکسر)، مزوتراپی برای ریزش مو، جوانسازی، لاغری و کوچک‌کردن بینی، سابسیژن (میکرودرم ابریژن)، درمان جای جوش، میکرودرم ابریژن، هیدرودرمی، کربوکسی تراپی، کرایوتراپی، برداشتن خال با استفاده از جراحی یا لیزر، لیزر لک، لیزر عروق واریسی، جراحی ضایعات پوستی، لیزر اسکار و جوش، لیزر موهای زاید با دستگاه الکساندریت کوترا ساینا

دکتر امامی با تخصص و تجربه‌ای گسترده در حوزه پوست و مو، یکی از گزینه‌های برتر برای خدمات پوست و مو در تبریز می‌باشند.

آدرس: تبریز ولیعصر خیابان مخابرات نرسیده به کلانتری 17 پشت بانک شهر کلنیک تابان طبقه دوم 

شماره تلفن: 09143337010

دکتر اسماعیل امامی متخصص پوست و مو از بهترین دکتر های پوست تبریز

9. دکتر الهام نه چمی متخصص پوست، مو، زیبایی و لیزر تبریز

دکتر الهام نه چمی یکی از برترین متخصصان در زمینه پوست، مو، زیبایی و لیزر در تبریز به شمار می‌روند. ایشان با شماره نظام 147632 در این حوزه فعالیت دارند و خدمات گسترده‌ای را در این زمینه ارائه می‌دهند.

خدماتی که دکتر نه چمی ارائه می‌دهد عبارتند از:

با توجه به تخصص و تجربه دکتر نه چمی، ایشان یکی از بهترین دکتر های پوست تبریز شمرده می شوند.

آدرس: تبریز خیابان آزادی – بعد از گلگشت – نرسیده به گلباد – ساختمان مهر – طبقه چهار

شماره تلفن: 04133101271

 دکتر الهام نه چمی متخصص پوست، مو، زیبایی و لیزر از بهترین دکتر های پوست تبریز

10. دکتر مهناز جابریان متخصص پوست ، مو ، لیزر و زیبایی تبریز

دکتر مهناز جابریان یکی از برترین متخصصان در زمینه پوست، مو، لیزر و زیبایی در تبریز می‌باشند. ایشان از بهترین دکتر های پوست در تبریز به شمار می‌روند و در مطب خود خدمات متنوعی ارائه می‌دهند.

روزهای حضور در مطب از شنبه تا جمعه (به جز روزهای تعطیل) و ساعات کاری ایشان از ساعت 10 صبح تا 14 و از ساعت 16 تا 20 می‌باشد.

با توجه به تخصص و تجربه دکتر جابریان، می توان ایشان را از بهترین دکتر های پوست تبریز به شمار آورد.

آدرس: الهی پرست – نبش فلکه شهریار – واحد فوقانی داروخانه معلم – طبقه 4

شماره تلفن: 04133271390

دکتر مهناز جابریان متخصص پوست ، مو ، لیزر و زیبایی از بهترین دکتر های پوست تبریز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *