جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

اگر در تبریز ساکن هستید و با مشکلات و اختلالات مرتبط با چشم و بینایی دست و پنجه نرم می‌کنید، بهتر است به دنبال یافتن بهترین چشم پزشک تبریز باشید.

یک دکتر چشم‌پزشک متخصص تخصصی در تشخیص و درمان تمامی مشکلاتی است که سیستم بینایی را تحت تأثیر قرار می‌دهند.

در اینجا، لیستی از برخی از پزشکان متخصص در حوزه چشم‌پزشکی در تبریز برای شما آماده کرده‌ایم. اگر به دنبال یافتن چشم‌پزشک در تبریز هستید، می‌توانید به هر یک از پزشکانی که در ادامه ذکر شده‌اند، مراجعه کنید.

معاینه چشم کودک توسط چشم پزشک

1. دکتر محمد پریمن دکتر چشم پزشک تبریز

دکتر محمد پریمن، با شماره نظام پزشکی 89908، یک پزشک تخصصی در زمینه چشم‌پزشکی با تجربه است و به تشخیص و درمان بیماری‌های مرتبط با بینایی در شهر تبریز می‌پردازد. به همین دلیل، ایشان را در لیست بهترین چشم پزشک تبریز انتخاب کرده‌ایم. شما می‌توانید با مراجعه به مطب دکتر محمد پریمن، برای درمان بیماری‌ها و اختلالات چشم و بینایی خود اقدام نمایید.

آدرس: تبریز خیابان آزادی – سه راه گلگشت – ساختمان بهاران – طبقه سوم

شماره تلفن: 04133359991

دکتر محمد پریمن پریمن چشم پزشک تبریز

2. دکتر حسین منصوری دکتر چشم پزشک تبریز

دکتر حسین منصوری، با شماره نظام پزشکی 117550، یک پزشک تخصصی در زمینه چشم‌پزشکی می‌باشند که در شهر تبریز به فعالیت می‌پردازند و تعداد زیادی از افراد برای درمان بیماری‌های چشمی به ایشان مراجعه می‌کنند. به علت این تجربه و تخصص، مشخصات ایشان را به عنوان بهترین چشم پزشک تبریز، در این لیست جای داده‌ایم. اگر با مشکلات و اختلالات بینایی دست و پنجه نرم می‌کنید، می‌توانید برای درمان و مشاوره به مطب دکتر حسین منصوری مراجعه نمایید.

آدرس: تبریز خیابان 17 شهریور جدید مابین تقاطع طالقانی و 17 شهریور بعد از بستنی وحید ساختمان پزشکان نوین طبقه سوم واحد B3

شماره تلفن: 04135577907

دکتر حسین منصوری بهترین چشم پزشک تبریز

3. دکتر سیدحسن سیدی دکتر چشم پزشک تبریز

دکتر سیدحسن سیدی، با شماره نظام پزشکی 60139، یک پزشک تخصصی در زمینه چشم‌پزشکی با سابقه فعالیت متمرکز در تشخیص و درمان بیماری‌های مرتبط با بینایی در شهر تبریز فعالیت دارند. به دلیل تجربه و تخصص خود، ایشان را در فهرست بهترین چشم پزشک تبریز انتخاب کرده‌ایم. در صورت تجربه مشکلات و اختلالات بینایی، می‌توانید با مراجعه به مطب دکتر سیدحسن سیدی، به درمان بیماری‌ها و رفع اختلالات چشمی خود پرداخته و مشاوره دریافت کنید.

آدرس: تبریز خیابان 17 شهریورجدید – جنب آزمایشگاه مهر – ساختمان نور طبقه چهارم

شماره تلفن: 04135543121

دکتر سیدحسن سیدی بهترین چشم پزشک تبریز

4. دکتر اصغر اکبری حامد دکتر چشم پزشک تبریز

دکتر اصغر اکبری حامد، با شماره نظام پزشکی 4263، یک پزشک تخصصی در زمینه چشم‌پزشکی با سابقه فعالیت متمرکز در تشخیص و درمان بیماری‌های مرتبط با بینایی در شهر تبریز مشغول به فعالیت هستند. به دلیل تجربه و تخصص خود، ایشان را در فهرست بهترین چشم پزشک تبریز جای داده‌ایم. اگر با مشکلات و اختلالات بینایی دست و پنجه نرم می‌کنید، می‌توانید با مراجعه به مطب دکتر اصغر اکبری حامد، به درمان بیماری‌ها و رفع اختلالات چشمی خود پرداخته و مشاوره دریافت نمایید.

آدرس:  تبریز ابتدای خیابان طالقانی – روبروی مصلی- ساختمان پزشکان شهریار 

شماره تلفن: 04135564232

دکتر اصغر اکبری حامد بهترین چشم پزشک تبریز

5. دکتر محمود رافتی دکتر چشم پزشک تبریز

دکتر محمود رافتی، با شماره نظام پزشکی 37730، یک پزشک تخصصی در زمینه چشم‌پزشکی با سابقه کار در تشخیص و درمان بیماری‌های مرتبط با بینایی در شهر تبریز فعالیت دارند. به دلیل تجربه و تخصص ایشان، نام و مشخصات ایشان را به عنوان بهترین چشم پزشک در تبریز در این فهرست ثبت کرده‌ایم. در صورت تجربه مشکلات و اختلالات بینایی، می‌توانید با مراجعه به مطب دکتر محمود رافتی، به درمان بیماری‌ها و رفع اختلالات چشمی خود پرداخته و مشاوره دریافت کنید.

آدرس: تبریز شهرک ولی عصر – چهار راه پروین اعتصامی ( تقاطع شهریار) – روبروی قنادی پاک – ساختمان پزشکان – طبقه هشتم – واحد D

شماره تلفن: 04133305886 

دکتر محمود رافتی بهترین چشم پزشک تبریز

6. دکتر محمدرضا نیوشا دکتر چشم پزشک تبریز

دکتر محمدرضا نیوشا، با شماره نظام پزشکی 125312، یک متخصص در زمینه چشم‌پزشکی هستند که در شهر تبریز فعالیت دارند و تعداد زیادی از افراد برای درمان بیماری‌های چشمی به ایشان مراجعه می‌کنند. به دلیل تجربه و تخصص خود، نام و مشخصات ایشان را به عنوان بهترین چشم پزشک تبریز در این فهرست درج کرده‌ایم. اگر با مشکلات و اختلالات بینایی مواجه هستید، می‌توانید برای درمان و مشاوره به مطب دکتر محمدرضا نیوشا مراجعه نمایید.

آدرس: تبریز کلینیک شیخ الرییس خیابان ازادی .روبروی پمپ بنزین مارالان 

شماره تلفن: 041410

 دکتر محمدرضا نیوشا بهترین چشم پزشک

7. دکتر صمد صفرپور دکتر چشم پزشک تبریز

دکتر صمد صفرپور، با شماره نظام پزشکی 92008، یک متخصص در زمینه چشم‌پزشکی هستند که در شهر تبریز فعالیت دارند و تعداد زیادی از افراد برای درمان بیماری‌های چشمی به ایشان مراجعه می‌کنند. به دلیل تجربه و تخصص خود، نام و مشخصات ایشان را به عنوان بهترین چشم پزشک تبریز در این فهرست درج کرده‌ایم. اگر با مشکلات و اختلالات بینایی مواجه هستید، می‌توانید برای درمان و مشاوره به مطب دکتر صمد صفرپور مراجعه نمایید.

آدرس: تبریز پاستور جدید تقاطع حاججبار نایب نبش کوچه گلزار ساختمان فارابی طبقه ۲

شماره تلفن: 04135404187 

دکتر صمد صفرپور بهترین چشم پزشک تبریز

8. دکتر منصور هادی زاده دکتر چشم پزشک تبریز

دکتر منصور هادی زاده، با شماره نظام پزشکی 30604، یک متخصص در زمینه چشم‌پزشکی هستند که در شهر تبریز فعالیت دارند و تعداد زیادی از افراد برای درمان بیماری‌های چشمی به ایشان مراجعه می‌کنند. به دلیل تجربه و تخصص خود، نام و مشخصات ایشان را به عنوان بهترین چشم پزشک تبریز در این فهرست درج کرده‌ایم. اگر با مشکلات و اختلالات بینایی مواجه هستید، می‌توانید برای درمان و مشاوره به مطب دکتر منصور هادی زاده مراجعه نمایید.

آدرس: تبریز خیابان امام – چهارراه آبرسان – ساختمان پزشکان بقراط – طبقه 2

شماره تلفن: 04133346696 

دکتر منصور هادی زاده بهترین چشم پزشک تبریز

9. دکتر رخشنده علی پناهی دکتر چشم پزشک تبریز

دکتر رخشنده علی پناهی، با شماره نظام پزشکی 16683، یک متخصص در زمینه چشم‌پزشکی هستند که در شهر تبریز فعالیت دارند و تعداد زیادی از افراد برای درمان بیماری‌های چشمی به ایشان مراجعه می‌کنند. به دلیل تجربه و تخصص خود، نام و مشخصات ایشان را به عنوان بهترین دکتران چشم پزشک تبریز در این فهرست ثبت کرده‌ایم. اگر با مشکلات و اختلالات بینایی مواجه هستید، می‌توانید برای درمان و مشاوره به مطب دکتر رخشنده علی پناهی مراجعه نمایید.

آدرس: تبریز خیابان شریعتی جنوبی – کوچه ارک – کوچه 35

شماره تلفن: 04135562600  

دکتر رخشنده علی پناهی بهترین چشم پزشک تبریز

10. دکتر بهرام بهرامیان دکتر چشم پزشک تبریز

دکتر بهرام بهرامیان، با شماره نظام پزشکی 40673، یک پزشک تخصصی در زمینه چشم‌پزشکی با سابقه کار، تخصص و تجربه در تشخیص و درمان بیماری‌های مرتبط با بینایی در شهر تبریز فعالیت دارند. به دلیل تجربه و تخصص خود، نام و مشخصات ایشان را به عنوان بهترین چشم پزشک تبریز در این فهرست قرار داده‌ایم. اگر با مشکلات و اختلالات بینایی مواجه هستید، می‌توانید برای درمان و مشاوره به مطب دکتر بهرام بهرامیان مراجعه نمایید.

آدرس: تبریز سه راه گلگشت،ساختمان بهاران،طبقه دوم،واحد 11

شماره تلفن: 04133346643 

دکتر بهرام بهرامیان بهترین چشم پزشک تبریز

11. دکتر علی کیاور دکتر چشم پزشک تبریز

دکتر علی کیاور، با شماره نظام پزشکی 116096، یک پزشک تخصصی در زمینه چشم‌پزشکی با تجربه کاری متمرکز در تشخیص و درمان بیماری‌های مرتبط با بینایی در شهر تبریز مشغول به فعالیت هستند. به دلیل تجربه و تخصص خود، نام و مشخصات ایشان را به عنوان بهترین چشم پزشک تبریز در این لیست ثبت نموده‌ایم. اگر با مشکلات و اختلالات بینایی مواجه هستید، می‌توانید برای درمان و مشاوره به مطب دکتر علی کیاور مراجعه نمایید.

آدرس: تبریز خیابان آزادی-سه راهی گلگشت- ساختمان بهاران- طبقه ۶ واحد ۸

شماره تلفن: 04133348453 

دکتر علی کیاور بهترین چشم پزشک تبریز

12. دکتر بهنام غفارزاده دکتر چشم پزشک تبریز

دکتر بهنام غفارزاده، با شماره نظام پزشکی 77495، یک پزشک تخصصی در زمینه چشم‌پزشکی با تجربه کاری در تشخیص و درمان بیماری‌های مرتبط با بینایی در شهر تبریز مشغول به فعالیت هستند. به دلیل تجربه و تخصص خود، نام و مشخصات ایشان را به عنوان بهترین چشم پزشک تبریز در این لیست ثبت نموده‌ایم. اگر با مشکلات و اختلالات بینایی مواجه هستید، می‌توانید برای درمان و مشاوره به مطب دکتر بهنام غفارزاده مراجعه نمایید.

آدرس: تبریز خیابان آزادی ، روبروی سه راهی گلگشت ، ساختمان بهاران ، طبقه پنجم ، واحد اول

شماره تلفن: 04133368463 

دکتر بهنام غفارزاده بهترین چشم پزشک تبریز

13. دکتر محمدباقر رهبانی نوبر دکتر چشم پزشک

دکتر محمدباقر رهبانی نوبر، با شماره نظام پزشکی 20103، یک پزشک تخصصی در زمینه چشم‌پزشکی با تجربه کاری در تشخیص و درمان بیماری‌های مرتبط با بینایی در شهر تبریز مشغول به فعالیت هستند. به دلیل تجربه و تخصص خود، نام و مشخصات ایشان را به عنوان بهترین چشم پزشک تبریز در این لیست ثبت نموده‌ایم. اگر با مشکلات و اختلالات بینایی مواجه هستید، می‌توانید برای درمان و مشاوره به مطب دکتر محمدباقر رهبانی نوبر مراجعه نمایید.

آدرس: تبریز خیابان هفده شهریور جدید – بین خیابان ارتش و طالقانی – روبروی تصویر برداری تابش – جنب پذیرایی افتخاری – ساختمان سیدالشهدا – طبقه 2

شماره تلفن: 04135566326 

دکتر محمدباقر رهبانی نوبر بهترین چشم پزشک

14. دکتر رضا مصباحی دکتر چشم پزشک تبریز

دکتر رضا مصباحی، با شماره نظام پزشکی 90038، یک پزشک تخصصی در زمینه چشم‌پزشکی با سابقه کار در تشخیص و درمان بیماری‌های مرتبط با بینایی در شهر تبریز مشغول به فعالیت هستند. به دلیل تجربه و تخصص خود، نام و مشخصات ایشان را به عنوان بهترین چشم پزشک تبریز در این فهرست ثبت نموده‌ایم. اگر با مشکلات و اختلالات بینایی مواجه هستید، می‌توانید برای درمان و مشاوره به مطب دکتر رضا مصباحی مراجعه نمایید.

آدرس: تبریز نبش فلکه دانشگاه -روبروی برج بلور-ساختمان تبریز-طبقه چهارم

شماره تلفن: 04133356222 

دکتر رضا مصباحی بهترین چشم پزشک تبریز

15. دکتر محمد ولی زاده دکتر چشم پزشک تبریز

دکتر محمد ولی زاده، با شماره نظام پزشکی 93489، یک پزشک تخصصی در زمینه چشم‌پزشکی با تجربه کاری در تشخیص و درمان بیماری‌های چشمی در شهر تبریز فعالیت دارند. به دلیل تجربه و تخصص خود، نام و مشخصات ایشان را به عنوان بهترین چشم پزشک تبریز در این فهرست قرار داده‌ایم. اگر با مشکلات و اختلالات بینایی مواجه هستید، می‌توانید برای درمان و مشاوره به مطب دکتر محمد ولی زاده مراجعه نمایید.

آدرس: تبریز هفده شهریور جدید روبروی کلینیک فرهنگیان ، ساختمان پویا طبقه دوم چشم پزشکی پویا

شماره تلفن: 04135562330 

دکتر محمد ولی زاده بهترین چشم پزشک تبریز

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *