جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

در شهر تبریز، تعدادی کارواش موجود است، اما انتخاب بهترین آن‌ها می‌تواند به شما کمک کند تا از خدمات با کیفیت بهره‌مند شوید و همچنین قیمت‌های مناسب‌تری پیدا کنید. در این مقاله، به بررسی بهترین کارواش های تبریز می‌پردازیم. توصیه می‌شود که با انتخاب بهترین کارواش، علاوه بر دریافت خدمات با کیفیت، قیمت‌های مناسب‌تری نیز برای شما فراهم می‌شود. در نهایت، به شما پیشنهاد می‌دهیم که برای کسب اطلاعات دقیق‌تری از جمله لیست بهترین کارواش‌های تبریز، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین کارواش های تبریز

1. کارواش بهار تبریز

کارواش بهار یکی از بهترین کارواش های تبریز می‌باشد و تا کنون توانسته است بسیاری از مشتریان را جذب کند. این کارواش ارائه‌دهنده خدمات متنوعی از جمله شستشوی خودرو، شستشوی موتور، تمیزکاری داخل خودرو، خدمات نانو روکش، خدمات پولیش، نظافت محیط داخلی و واکس بدنه می‌باشد.

آدرس کارواش بهار تبریز: تبریز.خیابان امامیه روبروی دانشگاه پیام نور جنب چراغ قرمز داخل پارکینگ بهار (کارواش بهار)

شماره تلفن کارواش بهار تبریز: 09143160661

شستن ماشین در کارواش بهار تبریز از بهترین کارواش های تبریز

2. کارواش سیلین تبریز

مراجعه به کارواش سیلین دارای مزایای بسیار زیادی می‌باشد. از جمله این مزایا می‌توان به پرسنل حرفه‌ای و ماهر این کارواش اشاره کرد. پرسنل با تجربه و دانش فنی به‌روز کارواش سیلین، با دقت و کیفیت بالا، خودروهای مشتریان را شستشو می‌دهند. همچنین، خدمات شستشو داخلی و خارجی خودرو نیز با حرفه‌ایترین روش‌ها و با کیفیت ارائه می‌شود.

رضایت مشتریان نیز از مهمترین نکاتی است که در مورد کارواش سیلین باید به آن اشاره کرد. با بهره‌گیری از دستگاه‌های پیشرفته و تکنولوژی‌های مدرن، این کارواش خدمات با کیفیت و به رضایت مشتریان ارائه می‌دهد. خودروهایی که در این کارواش شستشو می‌یابند، به شکلی زیبا و درخشان به مسیر خود باز می‌گردند و مشتریان از کیفیت و تمیزی خودرو خود راضی هستند.

در کل، کارواش سیلین با قیمت مناسب، پرسنل حرفه‌ای و با تجربه، و خدمات با کیفیت، به یکی از بهترین کارواش‌های تبریز تبدیل شده است.

آدرس کارواش سیلین تبریز: تبریز، امام علی، جاده قدیم باسمنج

شماره تلفن کارواش سیلین تبریز: 04133294600

کارواش سیلین تبریز از بهترین کارواش های تبریز

3. کارواش آلتین تبریز

کارواش آلتین خدمات نظافت داخلی خودرو را به صورت حرفه‌ای و با دقت بالا ارائه می‌دهد. این خدمات شامل جارو کشی، شستشوی صندلی، تمیز کردن کفپوش و بخش‌های داخلی دیگر خودرو می‌شود. همچنین، شستشوی موتور نیز از جمله خدماتی است که در این کارواش ارائه می‌شود، که اهمیت بزرگی در عملکرد خودرو دارد و برای مشتریان بسیار مهم است.

کارواش آلتین دارای تعداد زیادی مشتری است و برای جلوگیری از انتظار طولانی در صف، مدیریت کارواش نظام رزرو نوبت تلفنی را ایجاد کرده است. با تماس به شماره تماس مخصوصی که برای نوبت‌گیری در نظر گرفته شده است، شما می‌توانید به سادگی نوبت خود را رزرو کرده و زمان مناسبی برای شستشو ماشین خود انتخاب کنید. این اقدام از جانب مدیریت کارواش آلتین به مشتریان این امکان را می‌دهد تا با صرف زمان کمتری از خدمات کیفی و حرفه‌ای کارواش بهره‌مند شوند.

آدرس کارواش آلتین تبریز: تبریز، وزیر آباد، خیابان امام خمینی، بلوار بیست دو بهمن

شماره تلفن کارواش آلتین تبریز: 09148456808

کارواش آلتین تبریز از بهترین کارواش های تبریز

4. کارواش امیر تبریز

کارواش امیر یکی از مراکز معتبر و محبوب شهر تبریز در زمینه شستشو و نظافت خودروها است. این کارواش از تجهیزات مدرن و تکنولوژی‌های پیشرفته استفاده کرده و خدمات با کیفیتی را به مشتریان ارائه می‌دهد. خدمات ارائه شده توسط این کارواش شامل شستشوی دقیق خودرو از داخل و بیرون، نظافت داخلی، رفع خط و خش، شستشوی موتور و نانو پوشش دهی می‌شود.

در کارواش امیر، توجه به جزئیات و دقت بالا در انجام خدمات برجسته است. اعمال پوشش نانویی به خودروها با خصوصیات آب گریز و پیشگیری از تشکیل لکه‌های آب، به حفظ نگهداری و افزایش عمر مفید خودروها کمک می‌کند. همچنین، تخصص کارشناسان این کارواش در رفع خط و خش‌های ممکن روی خودروها با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته و تکنولوژی‌های مدرن تضمینی برای زیبایی و جذابیت بیشتر خودروهای مشتریان است.

آدرس کارواش امیر تبریز: تبریز،بیلانکوه،خ کمربندی،خ شیخ کمال

شماره تلفن کارواش امیر تبریز: 09146592007

شستن ماشین در کارواش امیر تبریز از بهترین کارواش های تبریز

5. کارواش پاک خودرو تبریز

کارواش پاک خودرو یکی از بهترین کارواش‌های تبریز است. این کارواش با داشتن پرسنل ماهر و حرفه‌ای به خدمات متنوعی می‌پردازد. خدمات ارائه شده توسط این کارواش شامل صفر شویی، روشویی، واکس و پولیش بدنه خودرو و خدمات دیگری از جمله مرتبط با نظافت و زیبایی خودروها می‌شود.

تاریخچه بلندمدت کارواش پاک خودرو نشان از تجربه و تخصص آن در زمینه شستشو و نظافت خودروها دارد. این کارواش به مشتریان خود خدمات با کیفیت ارائه می‌دهد و به عنوان یکی از بهترین گزینه‌های شستشو و نظافت خودرو در شهر تبریز شناخته می‌شود.

آدرس کارواش پاک خودرو تبریز: تبریز، بهاران، بلوار صمدی، بلوار رسالت

شماره تلفن کارواش پاک خودرو تبریز: 04134479045

کارواش پاک خودرو تبریز از بهترین کارواش های تبریز

6. کارواش ارسباران تبریز

این کارواش نیز یکی از بهترین کارواش های تبریز است. اگر تصمیم به مراجعه به این کارواش دارید، احتمالاً خدمات با کیفیتی را تجربه خواهید کرد و خودرویتان را در دست متخصصان حرفه‌ای این کارواش به تمیزی و زیبایی مورد نظر خواهید داشت. همچنین، حضور در لیست بهترین کارواش‌های تبریز نشان از اعتبار و محبوبیت این کارواش دارد.

آدرس کارواش ارسباران تبریز: تبریز، چوستدوزان، خیابان چایکنار

شماره تلفن کارواش ارسباران تبریز: 09904140320

کارواش ارسباران تبریز از بهترین کارواش های تبریز

7. کارواش استار تبریز

کارواش استار به عنوان یکی از بهترین کارواش‌های تبریز شناخته می‌شود و انواع مختلفی از خدمات شستشو و نظافت خودرو ارائه می‌دهد. این خدمات شامل شستشوی کامل بدنه خودرو، شستشوی موتور، شستشوی شیشه‌ها و چراغ‌ها، خشک کردن و پولیش بدنه خودرو، جاروبرقی داخلی خودرو که شامل صندلی‌ها، موکت‌ها و فرش‌ها، پاکسازی و شستشوی کفپوش‌ها و فرش‌های خودرو می‌باشد.

با توجه به این خدمات گسترده و کیفیتی که ارائه می‌شوند، کارواش استار انتخاب بسیار خوبی برای نظافت و حفظ زیبایی خودروی شماست. به علاوه، داشتن یک کارواش با تجربه و معتبر می‌تواند به طراحی و عمر مفید خودرو کمک کند.

آدرس کارواش استار تبریز: تبریز، بارنج، خیابان فرشته

شماره تلفن کارواش استار تبریز: 09120287181

کارواش استار تبریز از بهترین کارواش های تبریز

8. کارواش اتوماتیک تبریز ساخت شرکت پیشران

کارواش اتوماتیک تبریز ساخت شرکت پیشران یکی از مقاصد خوب برای افرادی با علاقه به کارواش‌های اتوماتیک باشد. این نوع کارواش‌ها به طور اتوماتیک خودرو را شستشو می‌دهند و برخی از افراد ترجیح می‌دهند از این خدمات سریع و موثر استفاده کنند.

قبل از مراجعه، ممکن است بخواهید قیمت‌ها و خدمات ارائه شده توسط کارواش اتوماتیک تبریز ساخت شرکت پیشران را بررسی کنید تا مطمئن شوید که نیازهای شما تا حد ممکن تامین می‌شوند. همچنین، بررسی نظرات و تجربیات دیگران نیز می‌تواند به شما در انتخاب بهتر کمک کند

آدرس کارواش اتوماتیک پیشران ماشین تبریز: تبریز، بارنج چای، خیابان بهارستان، خیابان فرهنگ

شماره تلفن کارواش اتوماتیک پیشران ماشین تبریز: 04134792634 – 09143021009

کارواش اتوماتیک پیشران ماشین تبریز از بهترین کارواش های تبریز

9. کارواش اتوماتیک سیکا ساخت شرکت اتوبیس تبریز

کارواش اتوماتیک سیکا ساخت شرکت اتوبیس به نظر می‌آید که یکی از بهترین کارواش‌های تبریز باشد. این کارواش از دستگاه‌های مدرن و تکنولوژی‌های پیشرفته برای ارائه خدمات شستشو و تمیز کردن خودروهای مشتریان استفاده می‌کند. برخی از خدماتی که این کارواش ارائه می‌دهد عبارتند از:

خدمات شستشو و نانو پوشش دهی، خدمات نظافت داخلی، خدمات رنگ و رفع خط و خش، خدمات شستشوی موتور

آدرس کارواش اتوماتیک سیکا ساخت شرکت اتوبیس تبریز: تبریز،بابا باغی،ب. پاسداران سی و دو

شماره تلفن کارواش اتوماتیک سیکا ساخت شرکت اتوبیس تبریز: 09033437138

کارواش اتوماتیک سیکا ساخت شرکت اتوبیس تبریز از بهترین کارواش های تبریز

10. کارواش آراکس تبریز

کارواش آراکس یکی از مقاصد خوب برای شستشوی خودرو در تبریز باشد. این کارواش از ساعت 9 صبح تا 20 فرصت مراجعه برای شستشوی ماشین را فراهم می‌کند و برخی از خدماتی که ارائه می‌دهد شامل:

 1. جارو برقی کشیدن داخل ماشین: این خدمت به تمیز کردن داخلی خودرو از جمله صندلی‌ها، فرش‌ها و موکت‌ها کمک می‌کند.
 2. صفر شویی خودرو: با استفاده از این خدمت، خودرو به طور کامل شستشو می‌شود تا از آلودگی‌ها و ذرات غیرمطلوب خارج شود.
 3. استفاده از مواد نانو برای شستشوی خودرو: مواد نانو معمولاً به عنوان پوشش‌دهی با خواص آب‌گریز و مقاومت در برابر لکه‌ها برای حفظ نگهداری و زیبایی خودرو استفاده می‌شوند.
 4. استفاده از مواد مخصوص برای از بین بردن لکه‌هایی همچون جای قیر و غیره: این خدمت به تمیز کردن لکه‌های مختلف و سخت‌تر در بدنه خودرو کمک می‌کند.

این خدمات متنوع و مفید برای حفظ و تمیزی خودروی شما می‌باشند و امکان مراجعه به کارواش آراکس در ساعات اداری را نیز فراهم می‌کنند.

آدرس کارواش آراکس تبریز: تبریز، میدان بسیج، پایین تر از ایستگاه بی‌آر‌تی

شماره تلفن کارواش آراکس تبریز: 09027692424

کارواش آراکس تبریز از بهترین کارواش های تبریز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *